PIERWSZY RAZ?


Cześć!  Jeśli czujesz się jeszcze nietutejszy i nie rozumiesz ogólnej koncepcji bloga, to zapraszam do lektury.
Oto kilka podstawowych pytań:

O CZYM JEST CZARNA KROPKA?
Pewien bardzo inteligentny człowiek (Andrzej Tucholski), zrobił serię na temat początków z blogiem. Bardzo mi to pomogło i chciała bym mu podziękować. Ale wracając do pytania, zdecydowałam, że mój blog nie będzie blogiem lifestylowym, ponieważ:

 1. Po pewnym czasie staje się to nudne
 2. Nie jest to forma bloga która daje ci miejsce do popisu i trudniej jest się doskonalić
 3. Ludzi to nie przyciąga

Więc dużo myślałam i zdałam sobie sprawę że nie chce aby mój blog ograniczył się do jednego tematu. Potem zrozumiałam, że w każdym wieku, a szczególnie moim (mam 18 lat), wywiera się dużą presja na samodoskonalenie się i wybieranie swojej ścieżki życiowej. O tym będę pisać. O stworzeniu najlepszej wersji siebie i swojego otoczenia, a także czasu. Będę także opisywać moją drogę, więc trochę lifestylu będzie. Mam dużo zainteresowań (jak można przeczytać w podstronie: O MNIE) i doskonalenie ich jest dla mnie najważniejsze. Więc taki przykład o czym piszę:

 1. Jaki kierunek wybrać?
 2. Recenzje seriali, filmów, książek i aplikacji
 3. Technologia i nasze codzienne życie
 4. Mój światopogląd
 5. Organizacja czasu
 6. Książki i filmy które pomogą cię ukształtować
 7. Ważne tematy i problemy
 8. Najlepszy (dla mnie) tryb życia

Są to tylko przykłady i pewnie wraz z ewolucją bloga jego całokształt się zmienni. Ale to dobre na początek.


CZY JESTEM EKSPERTEM?
Nie. Nigdy się za eksperta nie uważałam. Więc pomimo tego że napiszę jakie książki są pomocne do np. obrania kierunku studiów, to nie oznacza, że każdemu pomogą, lub że każe je komuś przeczytać, bo jestem najmądrzejsza. Ale pomogły mi, więc podaje je dalej aby ktoś mógł skorzystać. Proste. Nie narzucam nic nikomu, ja proponuje, ale ludzie mają prawo się nie zgodzić.

CZYM JEST „TYGODNIOWA MAŁA CZARNA”?
Jest to zbiór zdjęć z mojego tygodnia + ciekawych artykułów które przeczytałam. Dodatkowo parę rzeczy które użyłam, zrobiła i polecam.

CZEGO NIE TOLERUJE NA BLOGU?
Jeśli chcecie mnie krytykować to wam nie zabronię, bo krytyka też jest każdemu potrzebna. Ale nie będę tolerować komentarzy czysto „chamskich”, które będą przejawiać niską inteligencje. Jeśli takie komentarze będą skierowane w moją stronę  czy też w stronę innego komentującego, będą natychmiastowo usuwane. 

KIEDY BĘDĄ DODAWANE POSTY?
W zależności intensywność mojego tygodnia, ale raczej będą to 3 wpisy tygodniowo.

CO DAJE MI BLOGOWANIE?
Pragnę aby blogowanie pomagało mi się samodoskonalić. Co za tym idzie, chcę aby moi czytelnicy też na podstawie moich wpisów się doskonalili. 

Kilka wpisów na początek: 
I TAK SIĘ ZACZYNA…
KILKA ZMIAN

Znajdziesz mnie:
 1. Instagram
 2. Ask.fm 
 3. Zapytaj
 4. ckropka@outlook.com

Share
Tweet
Pin
Share